Kocaeli'nin Tek Sivil Toplum Portalı

KOSİAD AİLESİ İFTARDA BİR ARAYA GELDİ

KOSİAD, Dostluk Akşamı adı altında Wellborn otelde iftar programında dernek üyeleri ile bir araya geldi.

 

 

 

İftar öncesinde gerçekleştirilen ‘İçimizden Biri’ programında bir firma tanıtımı yapılırken derneğe yeni üye olan isimlere rozetleri takıldı ve sertifikaları verildi. Seminerin ardından üyeler birlikte iftarlarını açtı.

 

 

 

KOSİAD ÜYELERİ VE DAVETLİLER BİR ARAYA GELDİ

Kocaeli Sanayici İş Adamları Derneği (KOSİAD) Dostluk Akşamı adı altında Wellborn Otel’de bir araya geldi. KOSİAD Başkanı Atalay Kaya’nın ev sahipliğinde düzenlenen programa CHP Milletvekili Tahsin Tarhan, KOTO Başkanı Necmi Bulut, KOTO Meclis Başkanı Akın Doğan ve çok sayıda dernek üyesi katıldı. İftar öncesinde İçimizden Biri programında Amerikan Life Aş. kurucusu Ufuk Hakan Vurdum kendini ve kurumunu tanıtarak, kurumun başarısı ile ilgili sunum gerçekleştirdi. Sunumun ardından derneğe yeni olan üyelere sertifika verilip rozetleri takıldı.

 

 

 

KOSİAD OLARAK             

Programda konuşan KOSİAD Başkanı Atalay Kaya, “Üyelerimizden Ufuk Hakan Vurdum, diğer üyelerimize yaptığı işler, başarılarını ve kurumunu anlattı. Ufuk beyin anlatımının ardından yeni üyelerimize rozetlerini takdim ettik. CHP Milletvekili Tahsin Tarhan’da geçen yıl derneğimize üye olmuştu ona da rozetini takdim ettik. Böyle bir camiada yöneticilik yapmak bizler için gurur verici. KOSİAD olarak yeni projelerle çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.