Kocaeli'nin Tek Sivil Toplum Portalı

Yaptığımız son toplantıda Tuğba Yıldız’ı Ankara temsilcisi olarak belirledik.

Ankara İl temsilcisi seçtiğimiz Yaşam Koçu Tuğba Yıldız, çalışmalar hakkında yönetim kurulumuza bilgi verdi. Yıldız, “Beni bu göreve layık gördüğünüz için sizlere teşekkür ediyorum. Derneğimizin Ankara il başkanı olmaktan dolayı ayrıca müteşekkirim. Ankara gurubunda ilk etapta yapmak istediğimiz proje derneğimizin adında da geçtiği gibi idealist bir gençlik yetiştirmek ve duyarlı bir neslin oluşmasını sağlamaktır. Ankara’da Derneğimizin adına yakışır misyon ve vizyonuna uygun projeler ile temsiliyetimizi taçlandıracağız” dedi
DESTEK İSTEDİ
Ankara temsilciliği olarak herkese ulaşacaklarını belirten temsilcimiz, “Cezaevindeki insanların kişisel gelişimini ve tükenmişlik sendromunu atlatmaları ile alakalı projeyi dernek tarafından Ankara’da yapmak istiyoruz. Bu konuda dernekteki üyelerimden ve Ankara temsilcilerinden destek bekliyorum. Birlikten kuvvet doğar. Derneğimizde diplomanın ve sertifikanın bir önemi yok. Yükümüz sevgi, yolumuz insan diyerek çıktığımız bu yolda kendi hayat felsefemizde insanların eğitim düzeyine değil yaşanmışlıklarına bakarak hareket ediyoruz. Derneğimizdeki herkesi sertifikalı yaşam koçu yapacağız.” dedi. 
‘DİĞER İLLERE DE TEMSİLZİ ATAYACAĞIZ’
Dernek başkanımız Ferhat Ertem ise “Derneğimiz Türkiyeleşme yolunda ilk adımını attı ve bu adıma başkent Ankara’dan başladı. Diğer birçok ile de temsilci atayacağız. Türkiye ve dünyada idealist gençliğin sesini gür bir şekilde duyuracağız. Tüm yönetimimize canı gönülden teşekkür ediyorum. Çok güzel bir ekibi hep birlikte kurduk. Tuğba Başkanımıza ve ekibine başarılar diliyorum. Derneğimiz emin ve sağlam adımlarla el ele gönül gönüle omuz omuza vererek yükselecektir. Siyaset üstü bir anlayışla siyasi ticari ve dini meselelerden uzak durarak sanat, eğitim, tarih, turizm, kültür, spor ve sağlık alanlarında faaliyet göstereceğiz” dedi.