Kocaeli'nin Tek Sivil Toplum Portalı

KULÜBÜMÜZÜN AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİK.

Kulübümüze ait İzmit Tepecik Mahallesi, İstiklal Caddesi No.34 Kat.3’te bulunan dernek binamızda gerçekleştirdiğimiz açılış törenine Kent Konseyi Genel Sekreteri Gültekin Görüm, Kocaeli Trabzonlular Dernek Başkanı Sami Durmuşoğlu, Emlakçılar Odası Başkanı Alpay Hacıoğlu, dernek yönetimi ve çok sayıda davetli katıldı.

BİR PARÇASI OLMANIZI TEMENNİ EDİYORUM

Klüp Başkanımız yaptığı konuşmasında “Bugün burada güzel İzmit’imizin gelişmesi, gençlerimizin birlik ve beraberlik ile faydalı faaliyetlerde zamanını iyilik, güzellikle yardımlaşmayla geçirmesi adına onlara yol gösterici bir dernek olan Büyük İzmit Kulübü’nün açılışı için toplanmış bulunmaktayız. İzmit’imize gönül verenler olarak sizlerin de desteklerinizi ve yardımlaşmamızın bir parçası olmanızı temenni ediyorum” dedi.

ELİMİZİ TAŞIN ALTINA KOYDUK

Önceliğimiz ilimizde yaşayan anne-babasını kaybetmiş gençlerimizin öğrenimine destek olmak, sonrasında gücümüz yettiği kadarıyla dernek başkanı olarak ben ve yönetim kurulundaki gönüldaşlarımız Tezcan Güncan, Dr. Engin Akbulut, Ahmet Bilal Hoş, Mehmet Aktan ve diğer üyelerimizle elimizi taşın altına koyup birlikteliğimizi güçlendirmek, yararlı projelerle kentimizin gelişmesine, ilerlemesine destek olmaktır.