Kocaeli'nin Tek Sivil Toplum Portalı

KONGREMİZİ YAPTIK

Kongrede 8 kişilik yönetim kurulu belirledik. Genel kurulumuzun divan başkanlığını Hurşit Ekinci yaptı. Mevcut başkanımız İsmail Aydoğan kongrede aday olmadı. Tek aday Ender Oğuz derneğimizin yeni başkanı seçildi. Kongreye yönetim kurulu ve dernek üyelerimiz katıldı.

AMACIMIZ BİRLİK BERABERLİĞİ SAĞLAMAK

Kongreye dair açıklamalarda bulunan yeni başkanımız Ender Oğuz şu ifadeleri kullandı; “Maalesef şehir hayatı zor; dertleri ve tasaları paylaşacak kişileri bulmakta zor, bu tür zorlukların aşılmasında, sivil toplum kuruluşlarının önemi gün geçtikçe daha iyi anlaşılmaktadır. Amacımız hemşerilerimizin bir araya gelmelerini sağlamak, dertlerine yönelik çözüm arayışı getirmek, kendi kültürlerimizi gelecek nesillere aktarmak, Kocaelili hemşerilerimizle ortak kültürel faaliyetleri hayata geçirmektir.

ŞEHRİMİZİ EN ŞEKİLDE TEMSİL EDECEĞİZ

Daha önce ki yönetimimizden aldığımız bayrağı bir adım daha ileriye taşımanın gayreti içerisinde elimizden gelen çabayı göstereceğiz. Şu anda derneğimizde oldukça vizyoner genç arkadaşlarımız, tecrübeli büyüklerimiz bulunmaktadır. Şu bir gerçek ki; Kayseri insanı mert, dürüst, vatan millet sevgisiyle bütünleşmiş bir nesildir. Ülkesi ve milleti için her zaman taşın altına elini koyan bir toplum yapısına sahiptir. Bu eksende memleketimizden kilometrelerce uzakta şehrimizi en iyi ve iyi güzel bir şekilde temsil etmek için tüm gücümüz ve de samimiyetimiz ile çalışacağız.

YENİ YÖNETİM

 Ender Oğuz, Mahmut Semerci, Doğukan Yavuz, Ayşegül Babacan, İsmail Aydoğan, Mevlüt Çetinkaya, İmran Koramaz, Mustafa Baklacı.