Kocaeli'nin Tek Sivil Toplum Portalı

HER TÜRLÜ DESTEĞE HAZIRIZ

Kocaeli Malatyalılar Derneği Başkanı İlkin Doydum ve Kocaeli Elazığlılar Derneği Başkanı Aziz Demircan’ı ziyaret ederek moral verdik.
‘HER TÜRLÜ DESTEĞE HAZIRIZ’
Ziyarette konuşan KEDFE Başkanımız Tekin Dursun, “Yaşanılan deprem felaketi nedeniyle ölenlere Allah’tan rahmet yaralılara acil şifalar diliyorum. Her daim depremzedelerimizin yanlarındayız. Her türlü desteği vermeye hazırız. Önümüzdeki günlerde depremzedeler için bir tır kumanya, ısıtıcı ve battaniyeden oluşan yardımı yönetim kurulumuz ve dernek başkanlarımızdan oluşacak heyetle bölgeye götürerek ihtiyaç sahiplerine ulaşmasını sağlayacağız. Deprem bölgesindeki depremzedeleri ziyaret ederek yanlarında olduğumuzu göstereceğiz” dedi.
‘YARDIM KAMPANYASI DÜZENLEDİK’
Sözlerini sürdüren Dursun, “Devletimiz, bölgeye ciddi derecede tüm imkanları seferber etti. Devletimiz, büyük devlet olmanın gerekliliğini göstermiş olmasına rağmen bizler de karınca kararınca safımızı belli etmek ve duyarsız kalmamak için yardım kampanyasını düzenledik” dedi. Kocaeli Malatyalılar Derneği Başkanı İlkin Doydum ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Dadaşların varlığını her zaman hissediyoruz. KEDFE Kocaeli’de iyi bir sivil toplum kuruluşudur. Her etkinlikte Anadolu insanının bir araya getiriyorlar” dedi. Kocaeli Elazığlılar Derneği Başkanı Aziz Demircan ise “Bugünümüzde bizleri yalnız bırakmadıkları için ve yapılan ziyaretten dolayı teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.