Kocaeli'nin Tek Sivil Toplum Portalı

KİHMED AİLESİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM”

AK Parti Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Doç.Dr Tahir Büyükakın, Derneğimize konuk oldu.

AK Parti Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Doç.Dr Tahir Büyükakın, derneğimize  konuk oldu. İzmit’te yer alan Mesut Barış Konağı’nda gerçekleşen birliktelikte bir konuşma gerçekleştiren Büyükakın, Kocaeli’nin dinamizmine ve gençliğine sunduğunuz katkılar için derneğimize çok teşekkür etti. Şehirlerin sivil toplum kuruluşları ile güçlü olduğunu ve sivil toplum kuruluşlarının en büyük destekçisi olduğunu söyledi.

“KİHMED AİLESİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM”
Yakın bir dönemde açılan ve gençliğe hizmet eden Mesut Barış Konağı’nda inceleme de yapan Büyükakın, “Kocaeli gençliğine bu merkezin çok güzel hizmetler edeceğine inanıyorum. Bilgi ve hikmetle yoluna devam eden nice güzel insanlar ve kurumlar, gençliğin elinden tutmaktadır. İşte KİHMED de bu önemli kurumlarımızdan bir tanesidir. Hak ve hakikat yolunda ilerleyecek, kentin sosyal dokusuna katkı sunacak nesillerin yetişmesine önem verdiğiniz için KİHMED ailesine çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

“GÜÇLÜ GENÇLİK GÜÇLÜ ÜLKE DEMEKTİR”
Türkiye’nin daha güçlü yarınlarına ulaşmasında gençliğin enerjisine güvendiklerini de dile getiren AK Parti Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Doç.Dr Tahir Büyükakın, “Birlik ve beraberliğin önemini çok iyi bilen, donanımlı ve bilimle yakından ilgilenen, çağın gerekliliklerine göre kendisini iyi yetiştiren bir nesli yetiştirmede gayretlerimiz ve çalışmalarımız olacak. Şuna inanıyoruz ki güçlü gençlik güçlü ülke demektir” diyerek sözlerini tamamladı. Ziyaret çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.