Kocaeli'nin Tek Sivil Toplum Portalı

Büyükakın Startı Bizimle Verdi

İlk ziyaretini ilimizin en genç sivil toplum kuruluşu olan ve çalışmalarıyla kent gündeminde önemli yer edinen Genç İzmitliler Platformumuzda yapan Büyükakın konuşmasında seçim dönemine dair mesajlar verdi.

Tahir Büyükakın'ın seçim startı manasını taşıyan ilk görüşmesini de gençlerle yapması büyük ilgiye sebep oldu. Seka Park Otel'de gerçekleşen programda Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım da yer aldı.

 AŞKLA ÇALIŞACAĞIZ

AK Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan adayı Tahir Büyükakın, "Gençler, nasip olursa bayrağı devralacağız. Sorumluluğumuz ve yükümüz çok ağır. Cumhurbaşkanımızın bize görevi tevdi ederken söylediği söz çok önemli. Kocaeli’nin zaten bir trendi var. Siz bunu daha da yukarıya çıkartın, dedi. Bizde bu aşkla çalışacağız" ifadelerini kullandı.

 GENÇLER ÇOK ÖNEMLİ

Büyükakın, "Ülkemiz çok akılalmaz bir süreçten geçiyor. 1071’de bu topraklara geldiğimizden beri düşmanımız hiç bitmedi. Türk-İslam dünyasının son kalesi Türkiye. İnanın bana ülkemiz çok zor bir süreçten geçiyor. Gençlerimiz bu noktada çok önemli. Yarınlar sizindir. Bu sebeple gençlerinize ayrı bir önem göstereceğimize söz veriyorum. Sayın Cumhurbaşkanımızın da bu konuda talimatları var" dedi.

Değerli başkanımız bu yoğun programında bizleri ziyaret etti. Tüm platformumuz adına kendisine teşekkür ediyoruz. Ve çıktığı bu yolda kendisine başarılar diliyoruz.