Kocaeli'nin Tek Sivil Toplum Portalı

ETKİN İŞBİRLİĞİ VE TECRÜBE AKTARIMI

Kocaeli'nin, ticari hayatının kalkınması amacıyla başta iktisadi olmak üzere tüm dinamikleriyle, verimli ve etkin işbirlikleri hayata gerçekleştirmeyi ilke edinen Kocaeli Ticaret Odası olarak, bu kapsamda birçok sivil toplum kuruluşu ve dernek temsilcisini ağırlıyoruz.

ETKİN İŞBİRLİĞİ VE TECRÜBE AKTARIMI

Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılarımız  Hüseyin Gezer, Volkan Yılmaz, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Mikail Kayacı, Yönetim Kurulu Üyeleri; Abdurrahman Çuhadar, Adnan Turan, Mehmet Akif Şen, Murat Barış, Ömer Efe, Yusuf Erenkaya ve Yusuf Ziya Uludüz tarafından ağırlanan heyetlerle, etkin işbirliği ve tecrübe aktarımı üzerine görüşmeler gerçekleştirilmektedir.

YOĞUN ZİYARETLER

Geçtiğimiz hafta boyunca; Başarılı İş İnsanları Derneği (BAŞSİAD) Başkanı Barış Arat, Yönetim Kurulu Üyeleri, TMMOB Kimya Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi Başkanı Halim Karabekir, Kocaeli Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İlhami Tekin Öztürk, KOÜ akademik heyeti, Genç KOSİAD (Kocaeli Sanayici ve İşadamları Derneği) Başkanı Alican Kasım ve dernek yönetim kurulu üyelerini ağırladık.

İŞ BİRLİĞİNİ DESTEKLİYORUZ

KOTO olarak önceliğimiz Kocaeli iş dünyasının ekonomik gücünün daha da artırılmasıdır. Bu amaçla, yasa ve uygulamalara görüşlerimizle katkı sunuyor, iş dünyasının iş yapabilme kapasitesini arttıran yasaların çıkmasına aracılık ediyor aynı zamanda ihracat potansiyeli olan üyelerimizin de dış pazarlara açılmasına öncülük ediyoruz. Üyelerimizin menfaatine olan her işbirliği ve çalışmayı da etkin bir şekilde destekleyerek, sivil toplum kuruluşu ve derneklerimizle ortak projeler gerçekleştiriyoruz.