Kocaeli'nin Tek Sivil Toplum Portalı

KOCAELİ İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASININ 64. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ NEDENİYLE DÜZENLENEN ONUR GECESİ SAYIN VALİMİZİN KATILIMIYLA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Kocaeli İnşaat Mühendisleri Odamızın düzenlediği onur gecesi Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy’un katılımlarıyla gerçekleşti.

 

The Ness Otel’de düzenlediğimiz programa; Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy’un yanı sıra Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zekeriya Özak,  Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler , Körfez Ticaret Odası Başkanı Recep Öztürk, Başkanımız Kahraman Bulut, yönetim kurulu üyelerimiz ve çok sayı da davetli katıldı.

 

Değerli katılımcılar, İnşaat mühendisleri odamızın düzenlemiş olduğu onur gecesinde sizlerle birlikte olmaktan büyük bir memnuniyet duyduğumu ifade ediyor, sizleri sevgi ve saygıyla selamlıyorum. İnşaat mühendisliği en önemli mühendisliklerden birisidir. Kamu kurumu niteliğindeki meslek kuruluşları içerisinde yer alan önemli kurumlarımızdan birisidir. Ülkemizin gelişmesi ve kalkınması adına yapılan birçok yatırımlarda inşaat mühendislerimizin katkısının olduğunu biliyoruz. Bu yönüyle inşaat mühendislerimize ülkemizin gelişmesine, kalkınmasına ve daha iyi bir noktaya gelmesine vermiş olduğu katkılardan dolayı teşekkür ediyorum. Kocaeli, bir deprem yaşayan,  fay hatlarını içerisinde barındıran bir kenttir.  Burada görev yapan inşaat mühendislerimiz,  diğer bölgelere göre inşaatların güvenliği konusundaki hassasiyetlerinin daha üst noktasında olması gereken bir pozisyondalar. Bundan sonraki süreçte bu bakımdan daha duyarlı bir şekilde çalışmalarımızı sürdürürsek önümüzdeki süreçte olası olumsuzluklara karşı da tedbirlerimizi baştan almış oluruz.  Bu gecede onur plaketi almaya hak kazanan değerli inşaat mühendislerini yürekten kutluyor, sağlıklı, huzurlu, mutlu bir yaşam diliyorum. Yeni başkanımızı ve yönetim kurulu üyelerine başarılı çalışmalarının devamını diliyorum.

 

Konuşmaların ardından Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy,  İnşaat Mühendisliği'nde  60. yılını dolduran Ali Yüksel Burgu’ya plaket vererek, tebrik etti.