Kocaeli'nin Tek Sivil Toplum Portalı

Genel Kurul Toplantısı için Karamürsel’de toplandık

Karamürsel Bosna Hersek Türkleri Dayanışma ve Yardımlaşma Derneğinin ev sahipliği yaptığı buluşmanın açılış konuşmasını Erhan Yılmaz yaptı. Yılmaz, tüm katılımcılara ‘Hoş geldiniz’ dedi, toplantının yararlı, istenilen sonuçları beraberinde getirmesini diledi.

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, kendisinin de Karamürsel Bosna Hersek Türkleri Dayanışma ve Yardımlaşma Derneğinin üyesi olduğunu hatırlattı, dernek yönetimine çalışmaları nedeniyle teşekkür etti.

Başkan Yıldırım, Türkiye Bosna Hersek Türkleri Federasyonu Fahri Başkanı Kemal Baysal ve tüm Türkiye’den toplantıya katılım sağlayan Bosna Hersek Dernekleri Başkanları’nı Karamürsel’de ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dille getirdi.

 

TOPLANTIYA KATILANLAR

Türkiye Bosna Hersek Kültür Dernekleri Federasyonu Başkanı Ergün Erkap, Türkiye Bosna Hersek Kültür Dernekleri Federasyonu Fahri Başkanı Kemal Baysal, siyasi parti temsilcileri, İzmir, Bursa, Turgutlu, Aliağa, Aydın, Karacabey, Adapazarı, Serdivan, Sefaköy ve Urla Bosna Hersek Kültür Dernekleri Başkanları da Karamürsel Bosna Hersek Türkleri Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği’nin ev sahipliğindeki bu toplantıda hazır bulundu.