Kocaeli'nin Tek Sivil Toplum Portalı

Öğrencilerin dileklerini yerine getirdik

  Öğrenciler için “Bir dilek tut” kampanyası düzenledik. Derneğimiz Gençlik Kolları Başkanı Kadir Ayar, 22 öğrencinin istediğini yerine getirdi.

 

 “2. Trabzonlu Gençler Buluşuyor” etkinliğini gerçekleştirdik. Etkinlik hakkında konuşan Gebze Trabzonlular Derneği Gençlik Kolları Başkanımız Kadir Ayar, göreve geldiği günden bugüne kadar sosyal sorumluluk ve kültür faaliyetlerine önem verdiğini belirterek, bunlara bir yenisini daha eklediğini söyledi. Gebze Osman Hamdi Bey Kültür Merkezinde gerçekleştirilen etkinliğe, Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy ve çok sayıda davetli katıldı.

MUTLULUKLARINA ORTAK OLDU

"Bir dilek tut" kampanyası için Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile koordineli çalıştığını söyleyen Ayar, öğrencilerin dileklerini mektup olarak yazmasını istedi. Öğrencilerden gelen mektupları okuyan Trabzonlu gençler, öğrencilerin dileklerini hayata geçirmek için harekete geçti. Kampanyanın başarılı olmasından dolayı çok mutlu olduklarını belirten Trabzonlu gençler, dilekleri yerine gelen öğrencilerin mutluluklarına ortak olmanın paha biçilemez olduğunu söyledi.