Kocaeli'nin Tek Sivil Toplum Portalı

UNUTULMUŞ HİSLERE TERCÜMAN OLDUNUZ

Türkiye’nin çeşitli illerinde yaşayan Artvinlileri bir araya getirmek amacıyla düzenlenen Artvin Vizyonunun Kocaeli ayağı için ilimizde bulunan Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Artvin yolculuğu öncesi derneğimizde düzenlenen kahvaltıya katıldı.

UNUTULMUŞ HİSLERE TERCÜMAN OLDUNUZ

Dernek Başkanımız Murat Soyer; “Öncelikle böylesi yoğun bir programda bizleri de kırmayıp soframıza katılan başkanımıza teşekkür ediyoruz. Mükemmel bir organizasyona ev sahipliği yaparak siyaset gözetmeksizin, hemşerileri bir araya getirmeyi başardı. Yaptığı başarılı organizasyonda bazılarınca unutulan değerleri hatırlatarak, hislere tercüman olan, yeniden bir araya gelmemizi sağlayan ve bu kardeşlik yolunda köprü olan kıymetli başkanımıza minnettarız. Hepimizin ortak paydası Artvin. Artvin olunca bir araya gelmemek mümkün değil. STK olunca, farklı siyasi partilerden de olsanız aynı masa oturursunuz çünkü önemli olan memlekettir. Başkanımız da Kocaeli’nde düzenlediği toplantıyla bu önemi vurgulamış ve yeniden güzel bir oluşumun altına imza atmıştır.” şeklinde konuştu.

BU GENÇ KADROYA GÜVENİYORUM

Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe ise; “Kocaeli Livaneliler Derneğinin çalışmalarından daha öncede haberdardım. Tanıtım Günlerinde ki performansınız, spora verdiğiniz destekler taktire şayandı gerçekten. Böylesi genç bir kadro ile daha birçok başarılı organizasyona imza atacağınıza inanıyor ve bu kadroya güveniyorum. Kocaeli ve Artvin için birlikte hareket edeceğiz elbette. Üzerimize düşen ne varsa biz de onu yerine getirmenin sözünü buradan veriyoruz. Kültürümüz, gelenek ve göreneklerimizin yaşatılması adına elimizden geleni yapacağız. Burada da çok sayıda Artvin kökenli vatandaşımızın olduğunu biliyoruz. Yerel yöneticiler olarak bu kültürel ve akrabalık bağlarını geliştirmek adına sizlerle iş birliğine, ortak çalışmaya her daim hazırım. Bu güzel kahvaltı ve sohbet için emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.