Kocaeli'nin Tek Sivil Toplum Portalı

Rozet Töreni

Derneğimizin  10, 20 ve 25’inci üyelik yılını dolduran üyeleri için rozet töreni  gerçekleştirildi. Törende aynı zamanda derneğin kuruluşunun 70’inci yılı olması nedeniyle hazırlanan 70’inci Yıl KYÖD Pişmaniye adlı dergi tanıtıldı.

’70 YILLIK HİKAYE’

Törende KYÖD’ün 70’inci yılına özel hazırlanan70’inci Yıl KYÖD Pişmaniye Dergisi de tanıtıldı. Dergi tanıtımdan sonran KYÖD’de 10, 20 ve 25. yıllarını dolduran üyelere rozetleri takdim edildi. Programda KYÖD’ün 70’inci yılına özel hazırlanan 70’inci Yıl KYÖD Pişmaniye adlı dergiyle ilgili açıklamalarda bulunan Başkanımız Didem Turan, “Dergiyi çıkarmak bizlerin hayaliydi. 70’inci yıl dergisini çıkarmak bizler için zor oldu. KYÖD’de kadınların elinin değdiği işler, güzel işler oluyor. Emeği geçen arkadaşlarımız günlerce KYÖD’den ayrılmadılar. Derginin hazırlanması çok emek ve sabır isteyen bir şeydi. Ben bunu kelimelerle ifade edemem. Dergi 1 buçuk yıl içerisinde oluşturuldu. Bu dergi hepimizin. Bu dergide KYÖD’ün 70 yıllık hikayesini göreceksiniz”dedi. 

 

10’UNCU YILINI DOLDURANLAR: Ömer Özdemir, Adnan Sancak, Nedim Kara

 

20’NCİ YILINI DOLDURANLAR:Sevinç Karakaş, Gönül Balkır, Salih Yıldız, Erdal Cebeci

 

25’İNCİ YILINI DOLDURANLAR: Haluk Ulusoy, Mehmet Aysel, Hakan Atmaca, Kenan Evin, Hüseyin Acurman, Veysel İnaltekin, Süheda Çetiner, Semahat Gün, İsmail Özsoy, Ufuk Pekmertol, Nuri Gür, Sabit Dur, Oğuz Akdoğan, Şuayip Aydın, Yalçın Raslan, Tuğman Kayalı, Ahmet Candar, Mehmet Barut, Numan Gülşah, İlhan Gümüş, Bahri Şanlı, Orhan Emir, Keramettin Gençtürk, Münir Savaşlıoğlu, Özer Altan, İbrahim Sait Başoğlu, Ali Haydar Konca, Yalçın Kayalı, Mehmet Toker, Reşat Keçeci, Cahit Uçar, Ömer Gültekin