Kocaeli'nin Tek Sivil Toplum Portalı

Teşekkür Ediyoruz

Sami Durmuşoğlu

Derneğimiz öncülüğünde 22-25 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilen Trabzon Tanıtım Günleri’nin ardından dernek yönetimi olarak değerlendirme toplantısı gerçekleştirdik. Trabzon Tanıtım Günlerine 250 binin üzerinde vatandaş katılmıştır.

TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Bizim yönetim olarak bir kararımız vardı. Ayda bir basın mensuplarını ile bir araya gelip yerel güncel konulardan konuşmaktı. Bugün burada toplanmamızın sebebi geçen hafta düzenlediğimiz tanıtım günleri sonrası size teşekkür etmek. Büyükşehir Belediye Başkanımıza, daire başkanlarımıza, İç işleri bakanımız Süleyman Soylu ’ya, Valilerimize, Başbakan Yardımcımız Fikri Işık’a teşekkür etmek için sizinle bir araya geldik. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız İbrahim hocamız bizim bu organizasyonu yapmamızı sağladı. Ona çok teşekkür ediyoruz. Sizlere de teşekkür ediyoruz, yanımızdaydınız. Tüm Kocaeli halkı sizden aldıkları bilgilerle Trabzon Tanıtım Günleri’ne geldiler.

 

KİTAP FUARI’NDAN SONRA…

 

Elde ettiğimiz rakam yaklaşık 250 binin üzerinde. Kitap Fuarı’ndan sonra en fazla katılımın olduğu organizasyon Trabzon Tanıtım Günleri oldu. Hayalimdeki organizasyonun yüzde 20’sini yapamadım. Ama bize kimseden tek bir cümle olumsuz anlamda yorum gelmedi. Bu iş ekip işi ve benim mükemmel bir ekibim var. Herkes çok güzel çalıştı. 25 kişilik bir ekip ile 4 aydan beri toplantılar yapıyoruz. Trabzon’daki 14 belediye var, 4 belediye gelmedi onlarda gelmediğine pişman oldu. İstediğimizi yaptık, gerçekten Trabzon’u tanıttık. Bütün stantları dolaştım nerelisiniz diye sordum. Yüzde 80’i Trabzonlu idi. Yarın akşam Trabzon’a gidiyoruz ve yine belediye başkanlarına giderek teşekkür ziyaretleri yapacağız.