Kocaeli'nin Tek Sivil Toplum Portalı

Yeni kurulan Akmeşe Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyarette bulunduk.

Akmeşe’de bulunan derneğin merkezine giderek iki sivil toplum kuruluşunun kardeşlik ilişkisi olduğunu beyan ederek Samet Şengöz nezdinde Akmeşe Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ne üye olduk. Ayrıca ziyarette Akmeşe Spor Kulübü Başkanı Cengiz Adıgüzel’de bulunarak Platformu ağırladı.

BU ŞEHRİN HAMURU : SAMİMİYET

Ziyarette konuşan Genç İzmitliler Platform Başkanımız Samet Şengöz : “ Genç İzmitliler bu şehrin mozaiğidir. Bu şehrin hamuru da samimiyettir. Bizler de yeni kurulan derneğinizin hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz. İnandığınız zaman başarı kendiliğinden gelecektir. Ben de Genç İzmitliler adına derneğinize üye olarak kardeşliğimizi ilan ediyorum. Bu şehir için güzel olan her şeyde beraberiz.” diyerek üyelik formu doldurdu.

ZİYARETİNİZ ONUR VERDİ

Akmeşe Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği başkanı Sebahattin Demiray : “ Genç İzmitliler bu kendin en güzel dinamiği. Ziyaretleri bizleri onure etmiştir. İki sivil toplum kuruluşunun bu kardeş hane birlikteliği her daim taze kalacaktır. Şehrimiz ve Akmeşe adına beraberliğimiz ve kardeşliğimiz sürecektir. “ diyerek teşekkür etti.