Kocaeli'nin Tek Sivil Toplum Portalı

Necmi Kocaman’a Teşekkür Ziyareti

Gölcük Trabzonlular Dernek Başkanımız Hüseyin Çakıroğlu,  Yönetim Kurulu Üyesi Murat Demirci ve dernek üyeleri geçtiğimiz gün Kocaeli Esnaf Odaları Birliği Başkan Vekili ve Gölcük Esnaf ve Sanatkârlar odası Başkanı Necmi Kocaman’ı  ziyaret ettik.

 

Desteklerinden dolayı teşekkür plaketi takdim ettik.

Derneğimiz tarafından ilçemizde ilk defa düzenlenen ve  beş gün süren Hamsi Festivali’ne katılımlarından ve desteklerinden dolayı Dernek Başkanımız Hüseyin Çakıroğlu, Kocaeli Esnaf Odaları Birliği Başkan Vekili ve Gölcük Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Necmi Kocaman’a teşekkür ederek, teşekkür plaketini takdim ettik.

Kocaman, “Biz bu tür festivallerin düzenli olarak yapılmasından yanayız”

 

 İlçemizde bir ilke imza atarak 5 gün süren Hamsi Festivali düzenledik. Dernek Başkanımız ve yönetim olarak Hamsi Festivali sonrasında Festivallerine katılım sağlayanları ziyaret ederek teşekkür plaketi veriyoruz. Bu bağlamda Gölcük Trabzonlular Dernek Başkanımız Hüseyin Çakıroğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Murat Demirci ve dernek üyelerimiz ile geçtiğimiz gün Kocaeli Esnaf Odaları Birliği Başkan Vekili ve Gölcük Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Necmi Kocaman’ı makamında  ziyaret ederek teşekkür plaketi takdim ettik. Dernek Başkanımız Hüseyin Çakıroğlu ve yönetimimize nazik ziyaretleri için teşekkür eden Kocaman, “Gölcük Trabzonlular Derneği olarak ilçemize yakışır bir festivale imza attınız. Festival boyunca Gölcük hiç olmadığı kadar hareketliydi. Tabi bu durum Gölcük Esnafının da iş yapmasına vesile oldu. Biz bu tür festivallerin düzenli olarak yapılmasından yanayız. Böyle güzel bir festivale vesile olduğunuz için öncelikle dernek başkanımıza ve yönetimine teşekkür ederim” dedi.

Hamsi Festivali geleneksel hale gelebilir

Gerçekleştirdikleri Hamsi Festivali’ne vermiş olduğu destekten ve ziyaret isteklerini kırmadıkları için Başkan Kocaman’a teşekkür eden Gölcük Trabzonlular Dernek Başkanımız Hüseyin Çakıroğlu ilçemizde büyük ses getiren Hamsi Festivali’ni geleneksel hale getirerek her sene düzenlemeyi düşündüklerini belirtti.