Kocaeli'nin Tek Sivil Toplum Portalı

Kaymakam Altıntaş’a teşekkür ziyareti

 Gölcük Trabzonlular Dernek Başkanımız Hüseyin Çakıroğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Murat Demirci, Kadın Kolları Başkanı Selin Güzelcik ve dernek üyelerimiz ile Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş’ı makamında ziyaret ettik.

 Teşekkür plaketi takdim ettik

Geçtiğimiz hafta Anıtpark’ta Derneğimiz  tarafından düzenlenen ve beş gün sürerek büyük ses getiren Hamsi Festivali’ne katılımlarından ve desteklerinden dolay Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş’a teşekkür ederek, teşekkür plaketini takdim ettik.

 “Gölcük’e ve Gölcük Trabzonlular Derneğine yakışır bir festival oldu”

 İlçemizde en aktif hemşehri derneklerinden olan Gölcük Trabzonlular Derneği’nin düzenlediği Hamsi Festivali sonrasında dernek başkanımız Hüseyin Çakıroğlu Hamsi Festivallerine katılım sağlayan protokol üyelerini ziyaret ederek teşekkür plaketi vermeye devam ediyor. Bu bağlamda Gölcük Trabzonlular Dernek Başkanımız Hüseyin Çakıroğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Murat Demirci, Kadın Kolları Başkanı Selin Güzelcik ve dernek üyelerimiz geçtiğimiz gün Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş’ı makamında  ziyaret ederek teşekkür plaketi takdim ettik. Gölcük Trabzonlular Derneği Başkanı Hüseyin Çakıroğlu ve yönetime nazik ziyaretleri için teşekkür eden Kaymakam Altıntaş, “ Gölcük’e ve Gölcük Trabzonlular Derneğine yakışır bir festivale imza attınız. Ayrıca 5 gün süren festivalimizde hiçbir sıkıntının yaşanmaması bizleri ayrıca mutlu etti. Bu tür festivaller Gölcük’e değer katıyor. Bu bağlamda öncelikle dernek başkanımızı ve yönetimini kutluyorum” dedi.