Kocaeli'nin Tek Sivil Toplum Portalı

Biz bu kentin çamaşır makinasıyız

Dernek olarak, Kocaeli Denge Gazetesi’ni ziyaret ettik. Ziyarette dernek başkanımız Samet Şengöz’ün yanı sıra Genç İzmitlileri temsilen Yasin Şengün, Behra Sayan, Erhan Uyanık, Mesut Ceylan, Merve Hatipoğlu, Yavuz Girgin, Canan Kalabalık, Hüseyin Burak Öztürk, Mustafa Coşkun, Gökhan Koca, Semih Bayar ve Furkan Kozluca da hazır bulundu. 

KİMSEYE SIRTIMIZI DAYAMADIK 

Bu platform ve dernek çatısı altında siyaset yok. Her görüşten arkadaşımızın bir araya geldiği bir iyilik hareketiyiz. Yardıma, desteği ihtiyacı olanın yanında olduk. Bugüne kadar 3500 koli erzak dağıttık. Kimseye sırtımızı dayamadık. 

SADECE YARDIM DERNEĞİ DEĞİL… 

Kocaeli’nin en önemli ve en hareketli sivil toplum kuruluşlarından biriyiz. Akmeşe Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği, Paşa- Şehir Derneği  ile bir arada hareket ediyoruz.  Bugüne kadar hep yardımlaşma faaliyetleri ile öne çıkıyorduk. Bundan sonra sosyal, kültürel
Çalışmalar da yapacağız. 

İZMİT İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM 

İzmit için çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz. Bu platformun çatısı altında her renkten, her görüşten arkadaşımız var. Biz bu kentin çamaşır makinasıyız. Burada hem renkliler, hem de beyazlar yıkanıyor…”