Kocaeli'nin Tek Sivil Toplum Portalı

Özel çocuklara özel etkinlik yapan derneğimiz Nisan ayı farkındalık ayını şehirde atılan wos wos turuyla sonlandırdı

Derneğimiz Nisan ayı farkındalık ayı dolayısıyla bir dizi etkinlikler düzenledi. KOÇDER’in son programı ise wos woslarla şehir turu oldu. Derneğimiz özel çocukları wos wos araçlarına bindirerek şehir turu attırdı. Çocukların tur sırasındaki sevinçleri adeta gözlerinden okunuyordu.

 40 ADET WOS WOS GETİRİLDİ

Nisan ayı otizme farkındalık ayı sebebiyle derneğimiz aybaşından itibaren dolu dolu etkinlikler yaptı. Son ayda ise renkli bir programa imza atarak farkındalık ayını tamamladı. KOÇDER Başkanımız İlkin Kılıçaslan ve yönetim kurulu üyeleri tarafından organize edilen program kapsamında Tos Wos TEAM İstanbul ekibi 40 yakın wos wos ile derneğimizin  Vinsan tesislerinde ki yaşam merkezinden hareket ederek özel çocuklara şehir turu attırdı.

 CANLI MÜZİK KONSERİ

Şehir turunun ardından yeniden yaşam merkezine gelindi. Program yine renkli organizasyonlarla devam etti. İstanbul’dan gelen Grup NOBRAN rock grubu canlı müzik eşliğindeki konseriyle eğlenceli dakikalar yaşattı. Tos vos TEAM İstanbul ekip lideri Tolga Altinok konuşmasında, “Bizler Tos vos TEAM olarak toplumda Otistik çocuklarla ilgili farkındalığı daha da arttırabilmek adına böyle bir etkinlikten yer almaktan dolayı çok mutluyuz” dedi.

DESTEK OLANLARA TEŞEKKÜR ETTİ

 Otizm farkındalık ayını tamamladıklarını ifade eden KOÇDER dernek Başkanımız İlkin Kılıçaslan ise, “Gerçekten muhteşem bir günün ardından Otizmli çocuklarımız ve ailelerinin mutluluğunun yanında derneğimizin amaçlarından olan toplumda büyük bir farkındalık yaratmak da mutluluğumuz artmaktadır. Bu farkındalığınız adına yanımıza olan ve destek olan herkese çok teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.