Kocaeli'nin Tek Sivil Toplum Portalı

Basketbol, Bahadır’a Emanet

Bu sezon Erkekler Basketbol 2.Lig’inde mücadele edecek olan Kulübümüz, antrenör Tolga Kaan Bahadır ile çalışacak.

Kulübümüz, salon sporlarında da bu sezon atağa geçti. Voleybol ve Basketbol şubelerinde üst yapıyı yeniden oluşturan kulübümüz, bu sezon 2.Lig’de Kocaeli’yi temsil edecek. Geçmişte salon sporlarında birçok başarısı bulunan kulübümüz, birkaç yıldır alt yapıya yönelik yaptığı çalışmaların, nihayet neticesini aldı. Kocaelili gençlerden oluşan bir ekiple liglerde mücadele edecek olan kulübümüz, yapılanmanın ardından antrenör Tolga Kaan Bahadır ile çalışmaya karar verdi

 

İMZALAR ATILDI

 

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram’ın makamında gerçekleşen imza töreninde,  Kulüp Başkanı Ali Yeşildal, Basketbol yöneticisi Serhan Çatal da hazır bulundu. İmza töreninde konuşan Genel Sekreter İlhan Bayram” Birçok branşta takımı bulunan Kağıtspor uluslararası ve Türkiye genelinde büyük başarılara imza atıyor. Biz bunlara devam ediyoruz. Ancak özellikle salon branşlarında basketbolda ve voleybol da şehirdeki amatör oyuncuları bir üst ligde değerlendirerek başarılarını arttırmak istiyoruz” dedi.

 

“BAŞARILAR DİLİYORUM”

Genel Sekreter Bayram,” Bu bakımdan Basketbol takımımızı kurduk. Hocamız aynı zamanda bir akademisyen sporcu gelişimi ve spor ahlakı bakımından gençleri yetiştireceğine inanıyoruz. Hocamıza şimdiden teşekkür ediyoruz ve başarılar diliyoruz. Hocamızın bize gelmesinde büyük destekleri olan Rektörümüz Sadettin Hülagül beye de teşekkür ediyoruz” dedi. İmza sonra açıklamalarda bulunan antrenör Tolga Kaan Bahadır ise, “Şehrimizle ilgili yapılan bir projeye biz de elimizi taşın altına koymayı borç bildik. Sonuna kadar bu şehre yapılacak hizmetin arkasındayız. Başta bize güvenip bu hizmette yer almamızı sağlayan Kağıtspor yönetimine ve Büyükşehir yetkililerine teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.