Kocaeli'nin Tek Sivil Toplum Portalı

Genç Ensar Kocaeli Başkanlığımıza Veysel OTİ Atandı…

Ulusal ve uluslararası birçok alanda faaliyet yürüten Ensar Vakfı Şubesimiz teşkilatlanma faaliyetlerine devam ediyor. Bu kapsamda Genç Ensar Kocaeli Başkanlığımıza dinamik bir isim olan ilimizin tanınmış ve genç simalarından Veysel Oti getirildi. Oti ilk yönetim kurulu toplantısını yaptı.

Toplantıya Genç Ensar Genel Başkanımız Enes Kaşkaş, Genel Başkan Yardımcımız Mücahit Albayrak ve Ensar Vakfı Kocaeli Başkanımız Musa Taşçı da katıldı.Genç Ensar Kocaeli başkanımız Veysel Oti toplantıda yaptığı açıklamada, “İnşallah Kocaeli gençliği için hayırlı işler yapmak nasip olur.Özellikle üniversiteler açılınca ilimize gelecek genç kardeşlerimiz ile ilimizde ikamet eden gençler olarak sürekli iletişimde kalarak, faaliyetler yaparak buraya gelen ve hali hazırda burada yaşayan gençlerle Ensar kardeşliğini yaşamak istiyoruz. İnşallah bu gençlik tarih yazacak, bilim üretecek” dedi.

Başkanımız Musa Taşçı, “”İnşallah Veysel başkanımız ve yönetimi, Kocaeli Ensar Gençliği bayrağını daha da yukarılara taşıyacak” derken, Genel Başkanımız Enes Kaşkaş ise “Burada

davalarını dert edinmiş bir gençlikle bir arada olmak, 10 ay sonra böyle bir ortamda bulunmak bizleri hem duygulandırdı, hem gururlandırdı.İnşallah Veysel Başkanımızın liderliğinde Kocaeli’de inancımızın istikametinde yapacağımız faaliyetlerin sahaya aktarılacağına inanıyorum. Ayrıca dava adamı, gönül adamı Şube Başkanımız Musa Taşçı’ya teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

VEYSEL OTİ KİMDİR?

1995 Adana Seyhan doğumlu.

Adana Çukurova Anadolu İmam hatip Lisesi mezunu.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesini bitirdi.

Özel bir hastanede bir süre çalıştıktan sonra İzmit Halk Eğitimi ve İzmit Belediyesi Meslek Edindirme Kurslarında 4 yıla yakın Sağlık Kursları Öğretmenliği yaptı.İlimizde çeşitli STK’larda kurucu başkan yardımcılığı ve yöneticilik yapan Oti, İzmit Gençlik Meclisi Başkanlığını da bir dönem icra etti.