Kocaeli'nin Tek Sivil Toplum Portalı

İLHAN ALTINTAŞ ÜÇÜN’cü KEZ BAŞKAN

Başiskele muhtarlar dernegi  olarak 5’inc olağan genel kurulumuzu Paşadağ Alabalık Tesisler'nde gerçeklerştirdik. Mevcut başkanımız Ovacık Muhtarı İlhan Altıntaş, tek aday olarak girdiği seçimimizde üçüncü kez başkan seçilerek güven tazeledi.

37 muhtar üyemizin oy kullanma hakkının bulunduğu kongremizde divan Cemil Akkaya, Burhan Zeydal ve Mesut Demirtaş’tan oluştu. Başiskele Kaymakamı İsmail Gültekin, Belediye Başkanı Yasin Özlü, Başiskele Jandarma Komutanı Kıdemli Başçavuş Gürbüz Göksu, Meclis üyesi Atilla Furuncu da kongremize katıldı.

Başkanımız İlhan Altıntaş, yaptığı konuşmada, birlik ve beraberlik için içinde halka hizmeti sürdürdüklerini belirtti, “İyi ve kötü günlerde bir arada olduk. Pandemi döneminde güzel çalışmalar yaptık ve yapmaya devam edeceğiz. Bizlere her türlü imkanı sağlayan, kaymakamımız ve belediye başkanımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Dernek yönetimimizde  İlhan Altıntaş başkanlığında İsmail Şenkul, Sebahattin Fırtına, Ali Özkanlı, Halit Koral, Mehmet Şahin ve İsmail Serim’den yer alırken, denetimimiz’de ise Hakan Bayhan, Ahmet Özen ve Nihat Bala yer aldı.