Kocaeli'nin Tek Sivil Toplum Portalı

YENİ BAŞKANIMIZ YUSUF PEHLİVAN

Kocaeli Bilecikliler Dayanışma Yardımlaşma ve Kalkınma Derneği olarak  olağan genel kurul toplantımızı  dernek merkezimizde gerçekleştirdik. Başkanlığına Yusuf Pehlivan’ı seçtik.

Konuşma yapan dernek Başkanımız Yusuf Pehlivan, ”Derneğimizin asıl amacı Kocaeli’de bulunan hemşerilerimizle daha iyi kaynaşmak örf ve adetlerimizi burada yaşatmak ve Bilecik’li hemşerilerimizi Kocaeli’de aynı çatı altında toplamaktır. Amaçladığımız bütün  çalışmalar insan katkısı olmadan yapılamamaktadır. Bilecikli  olmak hepimizin ortak sevdası, ortak heyecanıdır. Zaten bizi bir araya getiren bu sevdamızdır. Bilecik ilimizden  kilometrelerce uzakta da olsak o güzel kültürümüzü bu topraklarda yaşatmak, yeni nesillere aktarabilmek siz değerli hemşehrilerimizin katkılarıyla olacaktır. Bu anlamda tüm hemşehrilerimizi bir arada görmek hepimizi mutlu edecektir. ” ifadelerini kullandı.

Yeni yönetimimiz şu isimlerde oluştu; Yusuf Pehlivan, Zafer Kaflı, Nazmi Özmeşe, Hüseyin Kaya, Ahmet Kaptan Yönetim Kurulu yedek . Mustafa Nalbant, Özcan Ağır, Yusuf Yiğit, Hidayet Durgutlu, Habil Süzer,  Denetim Kurulu :Naci Turan, Gürol Koç, Mustafa Kesgin Denetim Kurulu Yedek, Ahmet Küçük,Ahmet Burcan, Vedat Ubuz.