Kocaeli'nin Tek Sivil Toplum Portalı

DİMMED Olarak Yeni Yönetimiz

Derince İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği (DİMMED) olarak  3.Olağan Genel Kurulumuzu gerçekleştirdik ve  yeni dönem yönetimimizi  belirledik.

 Şehit Osman Gazi Çetingöz Derince Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde gerçekleştirdiğimiz  genel kurulumuzda divan başkanlığımızı Derince Halk Eğitim Merkezi Müdürü Abdulkadir Yardımcı yaptı. Genel kurulumuza Derince Gençlik ve Spor Müdürü Yusuf Yüksel, Gençlik ve Spor Müdürü Bahadır Aligül ve dernegimizin üyeleri katılım sağladılar. Başkanımız Yılmaz Yaykın yapılan faaliyetleri kısaca anlatarak, yapılan işin merkezinde samimiyet ve istikamet olmasının öneminden bahsetti.

Yılmaz Yaykın, “Derneğin kuruluşundan bugüne kadar emek veren, destek olan kardeşlerimize, teşekkür ederek yeni yönetime başarılar dilerim. İmam Hatipliler, bu ülkeye her alanda hizmet etmeye taliptir ve hizmet etmektedir. İmam Hatip Liselerinde din eğitiminin yanı sıra bu ülkenin her daim ihtiyacı olduğuna inandığımız, milli ve manevi değerlerimize bağlı nesiller yetişiyor. Biz de DİMMED olarak bu nesillerin yetiştirilmesine katkı koymak için çaba sarf ediyoruz." dedi.

Yeni yönetim kurulumuzda Yılmaz Yaykın başkan, Zekeriya Altuntaş başkan yardımcılığını üstlendi. Yönetimde de Aynur Uzun ve Melek Bülbül yer aldı.