Kocaeli'nin Tek Sivil Toplum Portalı

YENİ BAŞKAN MUSTAFA ERSOY

Kocaeli Muhtarlar Derneği  olarak  bugün 9. olağan kongremizi  gerçekleştirdik. Kongrede tek aday Akmeşe Kurtdere Mahalle Muhtarı Mustafa Ersoy açık oylamayla yeni başkan seçildi

 Mevlana Kültür Merkezi'nde saat 15.00’de gerçekleştirdiğimiz 9. olağan kongremizde mevcut olan  dernek başkanımız  İbrahim Efe  aday olmadı.

Açılış konuşmamızda  Efe kırgınlıkların olmadığını dile getirirken her sıkıntılarında yanlarında olan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’a teşekkür etti. Efe, “Malumunuz üzere 2019’da yapılan olağan üstü seçimde şahsım ve yönetimim dernek faaliyetlerimizi bugüne kadar gerçekleştirmeye çalıştık. Çok şükür ki bugüne kadar kırgınlığımız, dargınlığımız olmadı ve bugünlere geldik. Her zaman muhtarlarımızın yanında olan yapılan saldırılar karşısında muhtarlık kurumuna sahip çıkan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Tahir Büyükakına buradan camiamız ve şahsımıza sahip çıkması nedeniyle teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum.” dedi

Yeni dernek başkanımız  Mustafa Ersoy da  konuşmasında “Bayrak bana devredilmiştir. İbrahim başkanıma ve yönetimine şimdiye kadar yaptıkları için teşekkür ederim. Ben de İbrahim kardeşimin yaptığı çalışmaların devamını getireceğim.” dedi.

YÖNETİM KURULU: Mustafa Temel, Burhan Duran, Mustafa Akdoğan, Ömer Uzun, Nevzat Okumuş, İsmail Candan, İsmail Moğultay, Hüdayi Yıldız, Özgür Sarıca.

Denetim Kurulu: Nurettin Güneş, Cengiz Demir, Fikri Yıldız

ÜST KURUL DELEGELERİ : Celalettin İçöz, Saadettin Açıkgöz, Turgay Yılmaz, Yüksel Özcan, Burhan Duran, Nihat Sarı, Ahmet Arslan, Fikri Yıldız, Hüdayim Yıldız bulunuyor.