Kocaeli'nin Tek Sivil Toplum Portalı

Başkan KARAOSMANOĞLU'na Konuk olduk

Dernek yönetimimizle birlikte Başkan KARAOSMANOĞLU'nu makamında ziyaret ettik.Görüşmemizde  sivil toplum kuruluşlarının kent yönetimine sunduğu katkı ve kültürel bütünleşmeye olan desteklerin çok önemli olduğunu vurgulayan Başkan Karaosmanoğlu, “Millet olarak ülkemiz üzerine kurulan her türlü oyunları derdest etmek için STK’larımızla birlikte ortak çalışıyoruz. Milli birlik ve beraberliğine katkı sunan her türlü projenin destekçisi oluyoruz” diye konuştu. 

“HALKIMIZA HİZMET ÜRETMEYE DEVAM EDİYORUZ”
Birliğimiz üzerine bir düzenek kurulmuş oyun üstüne oyun oynanıyor. Huzur ortamı bozulmaya, istikrar bitirilmeye çalışılıyor. Türkiye’yi ekonomik çıkmazda gibi göstermeye dünya ülkeleri karşısında göstermeye çalışıyorlar. Buna asla müsaade etmeyeceğimizi belirttik.

BÜYÜK TÜRKİYE İÇİN İLK GÜNKÜ AŞKLA ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYORUZ
“Büyük Türkiye ideali yolunda 2023, 2071 hedeflerine doğru hızla ilerlemeye devam edeceğiz” diyen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Hizmetlerimizle ülkemizi ve kentimizi aydınlatmaya devam edeceğiz. Yeni büyük Türkiye için çok çalışmalıyız. Bize yılmak, durmak, pes etmek yakışmaz. Milletimiz için, yarınlarımız için Büyük Türkiye için ilk günkü aşkla çalışmaya devam ediyoruz. Bu gücü halkımızdan alıyoruz. Sivil Tolum Kuruluşlarımız da bu noktada taşın altına elini sokmaları bizi son derece memnun ediyor” diyerek açıklamalarını tamamladı. Görüşmemiz karşılıklı fikir alışverişinin ardından sona erdi.