Kocaeli'nin Tek Sivil Toplum Portalı

TİYATROSEVERLERİN YENİ ADRESİ

Başarılı sanat ve tiyatro gösterileri ile göz dolduran Sahne Sanatları Derneğimiz, bugün resmi açılışını gerçekleştirdi. Açılışa yoğun  katılım oldu.

Açılış programına katılım oldukça yoğun oldu

 

Derneğimiz, bugün açılışını gerçekleştirdi. Şirinköy Mahallesi 647. Sokak No: 5 adresinde hizmete giren Derneğimizin açılış törenine Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş, CHP Gölcük İlçe Başkanı İsmet İşeri ve Yönetimi, Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu, HEPAR Gölcük İlçe Başkanı Umutcan Uz, Gölcük Yörük Türkmenler Derneği Başkanı Hüseyin Karakaya, Tiyatro grubu ekibi ve davetliler katılım sağladı.

 

Açılış kurdelesi hayırlı olsun dilekleri ile kesildi

 

Açılış kurdelesini Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş, CHP Gölcük İlçe Başkanı İsmet İşeri ve Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu keserek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

 

Başkan Akın, “Sanatseverlerimizi ve gelecekte sanatçı olacak kişiler ile birlikte kaliteli vakit geçirmek istiyoruz”

 

başkanımız Sacit Akın açılış sonrasında yaptığı açıklamada, “Sanatın sadece gösteri yapmak olmadığını kişinin kendisini de tanımasını sağladığı eğitim dalı olduğunu benimsetmeye çalışıyoruz. Yeni adresimizde kendi oda tiyatromuzu kurduk ve her Pazar planladığımız çocuk tiyatromuzu ücretsiz olarak sanatsever ve minik arkadaşlarımızla buluşturmaya başladık. Sanatseverlerimizi ve gelecekte sanatçı olacak kişiler ile birlikte kaliteli vakit geçirmek istiyoruz. Yeni yerimizdeki etkinliklerden faydalanmak için herkesi aramızda görmek istiyoruz ve derneğimize bekliyoruz. Açılışımıza katılım sağlayan başta Gölcük Kaymakamımız Mustafa Altıntaş’a, CHP Gölcük İlçe Başkanı İsmet İşeri ve Yönetimi’ne, Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu’na, HEPAR Gölcük İlçe Başkanı Umutcan Uz’a, Gölcük Yörük Türkmenler Derneği Başkanı Hüseyin Karakaya’ya ve davetlilere çok teşekkür ediyorum” dedi.

Açılışın sonunda günün anısına fotoğraf çekildi